Yaşam

Kadir Doğulu’nun kadın fotoğraflarına Neslihan Atagül’den ilk yorum: Gürültülü ortamda normal bir sohbet

3 yıllık birlikteliğin ardından 2016 yılında dünyaevine giren Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun nikahında kara bulutlar dolaşıyor. gittiği eğlence yerlerinde bu kez hanımlar. Neslihan Atagül ve eşinin görüntüleri hakkındaki sessizliğini bozdu.

“GÜRÜLTÜLÜ ORTAMDA NORMAL KONUŞMA”

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Neslihan Atagül’ün, eşinin görüntüleri için yakın arkadaşlarına “gürültülü ortamda normal bir sohbet” dediği ve ihanet dedikodularına aldırış etmediği öğrenildi.

KADİR DOĞULU: BENİMLE KONUŞMAK İSTEYEN HERKESLE SOHBET EDERİM

Altuntaş’a konuşan Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül ile yakın bir arkadaşını ziyarete gittiklerini belirterek, sosyal medyayı pek takip etmediğini söyledi. “Sosyal medya benim ilgi alanım değil” diyen Doğulu, yerde sohbet ettiği genç kadının görüntülerine de söz vererek, “Bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin elde etmek isteyen biri olduğunu düşünüyorum. Bana yakın ama yaklaşamayınca böyle davranıyor. O gün o kadın dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşuyor.” İsteyenle sohbet ederim, bir dertleri varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Nerede, ne zaman olduğu önemli değil” dedi.

İmam nikahı tezine gülen Doğulu, “Neslihan’dan başka imam nikahlı eşim yok” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu