Haber

Şişli’de Binadan Düşen Taşlar Vatandaşları Tehdit Ediyor

Şişli’de bir binanın saçaklarından düşen taşlar kaldırımda yürüyen vatandaşların üzerine bir anda düştü. Metrelerce yükseklikten düşen taşlardan son anda kurtulan genç kız adeta şok oldu. Olayın ölümden kıl payı kurtulmasının kameralara yansıdığını gören Celal Koçak, “Kız dondu, tepki veremedi. Şimdi tesadüfen yürüyoruz” dedi.

Olay, dün saat 18:15 sıralarında Şişli Kurtuluş’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar akşam saatlerinde kaldırımda yürürken bir binanın saçaklarındaki taşlar metrelerce yükseklikten bir anda yere düştü. Sık kullanılan caddelerden birinde meydana gelen olayda vatandaşlar büyük bir felaket yaşamaktan son anda kurtuldu.

Bir saç paylaşımının ölümünden sağ kurtulan genç kız şok oldu

Çevredeki vatandaşların büyük endişe ve panik yaşadığı olayın ardından ekipler, binanın hasar gören saçaklarına müdahale etti. Ölümden kurtuluş an be an güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde vatandaşlar kaldırımda yürürken genç bir bayanın önüne ve arkasına taşlar düşüyor. Vatandaşlar panik içinde hemen tepeye bakıyor.

“Kız dondu, tepki veremedi”

Olayı gören Celal Koçak, “Olduğumuz yerde duruyorduk. Oradan bir kız geçiyordu. Binanın tepesinden bir paket taş düştü. Kız şok oldu tabi biz. gözümün önünde olduğu için kız gibi şok oldum.Sonra itfaiyeyi aradık.şerit çekerek önlem aldı.itfaiye ekipleri üst kısımları merdivenle kırıp aşağı attı.Saniyeler oldu. olayda sadaka vermişti.iki kişi yürüyordu beyefendi pek etkilenmemiş ama kız bir modülün önüne ve arkasındaki bir bölümün üzerine düştü.donup kaldı tepki veremedi.binalar çok eski bakıma muhtaç . Şimdi tesadüfen yürüyoruz. Artık kesimleri aldılar” dedi. – İSTANBUL

ozalp-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu