Yaşam

Survivor İlk Yarışmacısından Oğulcan’ın Batuhan Dövmesine TV Dünyasında Bugün Ne Oldu?

6 Eylül Çarşamba günü televizyon ve dizi dünyasındaki son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

Bakalım bugün neler oldu?

İzleyicileri ekrana kilitleyen Survivor yarışmasının yeni dönem hazırlıkları başladı. Şiddet içeren programın yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 yarışına katılacak ilk ismi sosyal medya hesabından duyurdu.

Kısmetse Olur programıyla ünlenen iki kişi başka bir televizyon programında yer aldı. Fox TV’de yayınlanan Songül Karlı’nın “Bu Plaka Kimdir” programında birinci dönemden Demet, ikinci dönemden Gamze yarışa başladı!

Dizideki bazı korkunç karakterlere bakış açımız yıllar geçtikçe değişti. Bunların başında Selena ve Bez Bebek gibi aile dizilerindeki karakterler yer alırken, Rag Bebek’teki Simge karakterinin mağlup olduğunu belirten bir kullanıcı tartışmayı alevlendirdi.

Kısmetse Olur yarışmacıları Oğulcan ve Luca, Batuhan’ın dövüş teklifini kabul etti ve üçlü, Nişantaşı’ndaki bir kafede ortalığı karıştırdı. Batuhan’ın “8 kişi geldi” diye anlattığı kavganın güvenlik kamerası görüntüleri Yasin Özbek tarafından paylaşıldı. Luca ve Oğulcan’ın birleşerek Batuhan’ı Tanrısına kavuşturduğu kavganın ayrıntılarını gelin birlikte öğrenelim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu