Haber

Fatih Erbakan: Anlaşma metnindeki maddelerin uygulanmasını takip edeceğiz

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “AK Parti ile ittifak sürecinde yaptığımız anlaşma metninde yer alan maddelerin TBMM’de uygulanmasını da takip edeceğiz” dedi. söz konusu.

Partisinin Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığına gelen Erbakan, İstanbul’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini ve bu ziyaretlerin yarın da devam edeceğini söyledi.

İstanbul’dan 3 milletvekili çıkardıklarını hatırlatan Erbakan, çok kısa sürede büyük bir emekle böyle bir sonuca ulaştıklarını vurguladı.

Erbakan, 2024’te yapılacak yerel seçimlerde daha büyük başarılar elde etmek için şimdiden çalışmalara başladıklarını kaydetti.

Mağdurların sesi olmak için Meclis’te mücadele edeceklerini belirten Erbakan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“50 yıldır her şeyden önce mağdurların mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda söylediğimiz gibi paylaşımda adaletin, yönetimde adaletin, yargıda adaletin ülkemizde hakim olması için TBMM nezdinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ahlakın ve maneviyatın hakim olduğuna ilişkin, “Milli Görüş ruhuyla milletimizin sorunlarına çare bulacağımızı umuyorum.

Emekli olacak yaşa gelenlerin mağduriyetlerinin kısmen de olsa giderilmesinde Refah Partisi’nin çalışmalarının payı olduğuna dikkat çeken Erbakan, Meclis’te seslerinin çok daha gür çıkacağını ifade etti.

Fatih Erbakan, “AK Parti ile ittifak sürecinde yaptığımız muhtıra metnindeki unsurların TBMM’de uygulanmasını da takip edeceğiz. ekonomi Burada dış politika alanında, sosyal politikalar alanında çok değerli konular var. Mevcut iktidar bu konuları hayata geçirirse takviye ederiz, teşekkür ederiz, tebrik ederiz ama bu noktada bir eksiklik veya aksaklık görürsek muhalefetimizi de ortaya koyacak şekilde ortaya koyarız” dedi.

seydisehir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu