Yaşam

Yaşam Vadisi’nde çocuklara özel etkinlikler

Beylikdüzü Belediyesi’nin Hayat Vadisi 1. Etap’ta düzenlediği çocuk etkinlikleri renkli görüntülere sahne olmaya devam ediyor. Çocuk tiyatrosundan pandomim ve kukla gösterilerine kadar pek çok farklı etkinlik 27 Ağustos’a kadar çocukları vadinin ortasına getirecek.

Beylikdüzü Belediyesi’nin Hayat Vadisi 1. Etap, Sanat ve Yaşam Atölyeleri alanında düzenlediği çocuk etkinlikleri devam ediyor. Çocuk tiyatrosu, kukla gösterisi, masal atölyesi, pandomim gösterisi ve drama gibi farklı etkinliklerde çocuklar keyifli dakikalar geçiriyor. Her gün saat 19.00’da başlayan etkinlikler 27 Ağustos’a kadar devam edecek.

 

“Çocukların yüzlerindeki gülümseme bize enerji veriyor”

Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Mehtap Karataş, etkinliklere yoğun ilgi ve katılım olduğunu belirterek, “Haziran ayında Hayat Vadisi’nde başlattığımız çocuklara yönelik etkinliklerimiz ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Çocukların yüzlerindeki o gülümseme ve heyecan bize daha çok çalışmamız için enerji veriyor. Önceliği çocukları koyan Belediye Başkanımız Mehmet Murat Çalık’ın hizmet anlayışıyla program ve faaliyetlerimize devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu