Haber

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun Mahalle Ziyaretlerinde Söz Verdiği Sosyal Tesislerde Çalışmalar Başladı

Mahalle ziyaretlerinde gelen talep ve ihtiyaç tespiti sonucunda Adapazarı Belediye Başkanı Keyifli Işıksu’nun söz verdiği sosyal tesislerde çalışmalara başlandı. İlyaslar, Karadere, Taşlık, Mahmudiye, Karadavutlu ve Dağdibi mahalle muhtarlarından Başkan Işıksu’ya teşekkür ederiz. Işıksu, “Şehrin kalbi olan Adapazarı’mıza hep birlikte aşkla hizmet etmeye devam ediyoruz.”

Adapazarı Belediye Başkanı Memnun Işıksu’nun vaat ettiği projeler birer birer hayata geçirilirken, mahalle ziyaretlerinde gelen talepler de hızla sonuçlandırılıyor. Sosyal hayata dokunan kaliteli çalışmalar çerçevesinde tamamlanan sosyal tesisler büyük beğeni toplarken, İlyaslar, Karadere, Taşlık, Mahmudiye, Karadavutlu ve Dağdibi mahallelerinde başlayan sosyal tesis çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaların birkaç ay içinde tamamlanması bekleniyor.

İlyaslar Mahalle Muhtarı Aydın Turan, Mahmudiye Mahalle Muhtarı Sefer Turan, Taşlık Mahalle Muhtarı Erhan Kaya, Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık, Dağdibi Mahalle Muhtarı Ergün Erdoğan ve Karadavutlu Mahalle Muhtarı Cafer Erol, Önder Memnun Işıksu ve ekibine teşekkür etti. Lider Işıksu yaptığı açıklamada, “Her mahallemizde çalışarak muhtarlarımızın ve muhterem hemşehrilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Tamamladığımız Millet Konutları’nın yanı sıra Taşkısığı mahallelerimize toplam 5 sosyal tesis kazandırdık, Acıelmalık, Alandüzü, Çamyolu ve Çağlayan. 6 mahallemizdeki sosyal tesisleri bir kaç ay içinde tamamlamayı planlıyoruz. Sosyal tesis yatırımlarımız devam edecek inşaallah. Şehrin kalbi Adapazarı’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz şehir, her zaman sevgiyle bir arada” dedi. – SAKARYA

felahiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu