Haber

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca: ‘Diack için Nantes’ten resmi teklif geldi’

– Ankaragücü Lideri Faruk Koca: “Nantes’ten Diack için resmi teklif geldi”

İSTANBUL – Trendyol Süper Lig 2023-2024 dönemi fikstür çekimlerinin ardından basına açıklamalarda bulunan MKE Ankaragücü Lideri Faruk Koca, transferle ilgili soruya “Diack için Nantes’ten resmi teklif geldi” dedi. Lamine Diack.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Antrenman Tesislerinde Trendyol Muhteşem Lig 2023-2024 fikstürü çekildi. Fikstür çekiminin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan MKE Ankaragücü Lideri Faruk Koca, herkese yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek, “Evet burada ilk maçımızı Kasımpaşa ile oynayacağız. Hayırlı olmasını istiyoruz. Önümüzdeki sezon Avrupa’da 5 takımla oynayacağımıza göre bu ligin çekişmeli geçeceği ve zirvede önemli bir rekabet olacağı kesin. Herkese başarılar dilerim. Kazasız, belasız bir şekilde dönemi tamamlayacağımızı düşünüyorum” dedi.

“Nantes’ten Diack için resmi teklif”

Lamine Diack’in transferiyle ilgili açıklama yapan Faruk Koca, “Evet Nantes’ten resmi teklif geldi. Görüşmeler devam ediyor. Bazı detayları görüşüyoruz. Futbolcumuz uygun bir futbolcu, gelecek vadeden bir oyuncu. Ancak futbolcumuz Lamine Diack’in transferini değerlendirdi.” , Bir gerçek var ki Avrupa pazarı bizim pazarımız çok daha güçlü.Bu satıştaki en değerli tesellimiz şu ki,olursa bir sonraki transferinden önemli bir pay alacağız.Olursa bence futbolcu değerli bir başarıya da imza atacaktır.En azından kulübümüzün ismine olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu